Gizlilik

İşbu gizlilik politikası, .www.kekliktepe.com.tr  (“Web Sitesi”) ile paylaşılan kişisel bilgilerin Yirmialtı Gıda Serdar Akyıldız, Mehmet Altıntaş Şirketi korunması ve kullanılması ile ilgili bilgi içermektedir.

Kişisel İletişim Bilgileri

Web sitesi üzerinden sipariş vermek için sisteme kayıt ve üye girişi gerekmektedir. Kayıt esnasında Web Sitesi ile paylaşılan her türlü bilgi kullanıcılar tarafından her zaman değiştirilebilir veya güncellenebilir. Ayrıca, kullanıcılar Web Sitesi’nde birden fazla kayıtlı adres oluşturabilir.

Sisteme kayıt olmak için bir e-posta adresi gerekmektedir. E-posta adresi kullanıcılar ile online olarak iletişim kurmak, siparişlerle ilgili bir sorun olduğunda kullanıcıya ulaşmak veya promosyonlarla ilgili bilgi vermek için kullanılacaktır. Kullanıcıların Web Sitesi’nde paylaştığı kişisel bilgileri görüntülemek veya değiştirmek için kullanıcı ana sayfasında bulunan “Hesabım” linkine tıklanması ve bilgilerin düzenlenmesi mümkündür.

Kişisel Bilgilerin Korunması

Kullanıcıların kişisel bilgilerinden ad-soyad, siparişin gönderileceği kayıtlı adres ve telefon numarası verilen siparişin kullanıcıya teslim edilebilmesi amacıyla taşıma şirketleri ile paylaşılmaktadır. Bu bilgiler aynı zamanda Web Sitesi’nin kullanımını geliştirmek, kullanıcılarla iletişim kurmak için ve hukuken gereken durumlarda kullanmaktadır. Ayrıca bu bilgiler, Web Sitesi kullanımının analizinde ve desteğinde de kullanılabilecektir. Kullanıcı izni olmadan, işbu Gizlilik Politikasında belirtilen kullanım alanları haricinde Web Sitesi KULLANICILARININ KİŞİSEL BİLGİLERİ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE PAYLAŞILMAMAKTADIR.

Kredi kartı ve Ödeme

Kullanıcıların ödeme esnasında siteme girdikleri kredi kartı bilgileri uluslararası güvenlik  standartlarına sahip Paypal sistemi üzerinden girilerek süreç tamamlanmaktadır. Bundan dolayı KREDİ KARTI BİLGİLERİ WEB SİTESİ VERİ TABANINA KAYDEDILMEMEKTEDIR. Ödemeler anlaşmalı olduğumuz Paypal aracılığıyla Web Sitesi’nden yönlendirilen ödeme sistemleri ile gerçekleştirmektedir.

Sipariş Bilgileri

Siparişler ile ilgili ödeme şekli, sipariş detayları, sipariş tutarı, kullanılan indirim kuponları gibi bilgiler Web Sitesi’nde toplanabilmektedir. Bu bilgiler personelimizle veya ilgili üçüncü kişilerle kullanıcı siparişinin teslimi aşamalarında paylaşılabilmekte veya Web Sitesi’nin kullanım analizinde kullanabilmektedir.

Hizmetlerimiz ile İlgili Bilgiler

Kekliktepe markasını tercih eden müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşabilmemiz için kullanıcılarımızdan izin alarak zaman zaman kullanıcıların ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz ürün, hizmet, indirim, promosyon ve kampanyalar hakkında e-posta ya da SMS gönderebiliriz. Kullanıcılar her zaman kampanya ve promosyonlarımız ile ilgili pazarlama mesajları almaktan vazgeçebilir ve bunu e-posta aracılığı ya da arayarak bildirebilirler.

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bilgi@kekliktepe.com.tr   dresinden Müşteri Hizmetleri Ekibine e-posta göndermek suretiyle bize ulaşınız.

Yirmialtı Gıda Şirketi kanuni düzenlemeler veya sair sebepler dolayısıyla Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.